Įmonė „BALTKALIS“ yra oficialus „Arvi fertis“ ir ARVI NPK trąšų pardavimų atstovas. Ilgametis bendradarbiavimas, patirtis ir prisiimtų įsipareigojimų vykdymas leidžia pasiūlyti klientams efektyvų ir savalaikį daugiau kaip 250 kompleksinių trąšų formulių tiekimą.

„Baltkalis“ druskos rinkos lyderė Lietuvoje, pasirinko partneriu „Arvi fertis“ ir ARVI NPK neatsitiktinai, šios trąšų gamintojos gali paruošti platų asortimentą formulių, pritaikytų įvairių augalų poreikiams ir skirtingiems regionams. Gamybos proceso metu, vienoje granulėje subalansuojamos visos augalui reikalingos medžiagos: azotas, fosforas, kalis ir kiti mikroelementai. Gaminamos visame pasaulyje populiarios trąšų formulės, tokios kaip NPK 15-15-15+S, NPK 8-20-30+S, NPK 5-15-25+S. Tačiau specializuojamasi į išskirtinių trąšų gamybą: chloro neturinčias trąšas, skirtas įvairių daržovių ir vaisių auginimui, specialias cukrinių runkelių auginimui skirtas trąšas ir kita.

Šių trąšų išskirtinumas – aukštas agronominis efektyvumas. Gaminamos trąšos yra be nitratų, todėl azotas neišplaunamas į gruntinius vandenis ir maisto medžiagos lieka dirvoje. Taip užtikrinamas sveikesnis ir kokybiškesnis derlius bei neteršiamas gruntinis vanduo. Trąšos ne tik gerina ar atstato dirvožemio pagrindines savybes, bet gali būti papildytos ir biologiniais priedais. Dėl trąšų sudėtyje esančių pagrindinių ir antrinių makroelementų ir mikroelementų: azoto, fosforo, kalio, sieros, magnio, boro ir cinko sinergijos augalai efektyviai įsavina maisto medžiagas.

 

Dėl užsakymų kreiptis
El. paštas: sales@arvi.lt; baltkalis@baltkalis.lt

Tel. +370 52 66 0000