UAB „BALTKALIS“ – 1999 m. įkurta įmonė. Tai didžiausia Lietuvoje techninės druskos, žiemą barstomos keliuose, tiekėja. Įmonė užsiima ir didmenine maistinės druskos prekyba, nuosavų vagonų nuoma.

 

Platus sandėlių tinklas visoje Lietuvoje leidžia operatyviai ir lanksčiai reaguoti į klientų poreikius ir pristatyti druską ne tik geležinkelio vagonais, bet ir autotransportu. Tai garantuoja ne tik didžiųjų, bet ir mažesniųjų mūsų klientų poreikių patenkinimą jiems patogiomis sąlygomis.

 

Jau 2004 m. Lietuvos verslo darbdavių konfederacija mikro įmonių grupėje UAB „BALTKALIS“ pripažino efektyviausiai dirbančia įmone pagal apyvartą ir pelningumą. Aukšta teikiamų paslaugų kokybė, prisiimtų įsipareigojimų vykdymas, nepriekaištinga reputacija, lankstumas bei ilgametė patirtis lėmė, kad šiuo metu UAB „BALTKALIS“ vardas yra žinomas tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Įmonė Lietuvos rinkai tiekia techninę ir maistinę druską iš vienos didžiausių pasaulyje gamyklų OОO „Belaruskalij“.

 

Investicijos į naujų produktų kūrimą, inovacijas, klientų poreikius bei profesionalus komandos darbas leidžia garantuoti aukščiausią įmonės teikiamų paslaugų kokybę geriausiomis kainomis rinkoje. Nuolat tobulėjant įdiegta ir kokybės vadybos sistema, suteiktas ISO 9001 sertifikatas.

 

UAB „BALTKALIS“ Kaliningrado srityje yra įkūrusi dukterinę įmonę „Kaliningrad kalij“, importuojančią techninę druską į Kaliningrado sritį.